Home INFO Се сеќавате ли со кого Северина имаше порно снимка на јахта? Еве...

Се сеќавате ли со кого Северина имаше порно снимка на јахта? Еве што се случи со типот!

реклама:G Natural

Секогаш ја следат многубројни скандали, но нејзиното домашно видео на јахта стана вистински хит и ја лансираше нејзината кариера.

Години подоцна откако Северина веќе изгради кариера и слава, останува прашањето каде е нејзиниот партнер од видеото на јахта?

Милан Лучиќ во 2004 година беше партнерот кој со Северина направи домашно видео кое протече во јавност.

Во тој момент неговата сопруга била бремена со трето дете, а Северина и снимката не успејаа да го растурат бракот.

Од моментот на објавување на снимката, Северина отиде напред, а тој пропадна во земја.

Пред повеќе од десетина години тој бил еден од најбогатите луѓе, и неговиот имот се проценувал на над 80 милиони евра.

Нема бизнис од кој не бил дел, од нафта, банкарство, малопродажба и сл.

Ретко се појавуваше во јавност, а по порното веќе и го снема.

Денес тој не е богат како некогаш. Богатството екстремно му се намали, и против него имаше обвинение и беше уапсен.

Неговите бизнис проекти ги пратеа контроверзии и завршувале неславно, а голем дел од имотот бил распродаден поради огромните долгови.

РЕКЛАМИ:Hotel Premier Bansko „ЛОТУЛС - МАКИТА ПРЕЗЕНТАЦИЈА“