Home INFO Се сеќавате ли? Вака изгледаше првата свадба на Јелена Карлеуша! (видео)

Се сеќавате ли? Вака изгледаше првата свадба на Јелена Карлеуша! (видео)

реклама:G Natural

Кога во 2002 година снимала албум за “BK Sound”, поп пејачката Јелена Карлеуша започнала романса со Бојан Кариќ, еден од наследниците на богатото семејство Кариќ.

Поп пејачката Јелена Карлеуша во 2004та година се венчаше со Бојан Кариќ,но по неполни пет месеци брак, парот се раздели.

Се шпекулираше дека Карлеуша го изневерила Бојан со телохранотелот, додека таа тврдеше дека сето ова и е наместено со цел да и се уништи бракот.

Погледнете дел од свадбената церемонија и како изгледаше Јелена како невеста.

РЕКЛАМИ:Hotel Premier Bansko „ЛОТУЛС - МАКИТА ПРЕЗЕНТАЦИЈА“