Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Се сеќавате девојчето од „Деца шпиони“? Порасна во вистинска убавица (фото)

Се сеќавате девојчето од „Деца шпиони“? Порасна во вистинска убавица (фото)

SHARE

Нема кој не се сеќава на филмот „Децата шпиони“ (Spy kids), со Антонио Бандерас во една од главните улоги.

Тоа беше познат филмски серијал на мексиканскиот режисер Роберт Родригез.

Сигурно се сеќавате и на малото црно девојче кое со нејзината улога во овој филм стана хит меѓу тинејџерите.

Денеска, после повеќе од 10 години од појавувањето на филмот, малото слатко двојче порасна во вистинска убавица и стана хит кај мажите.

Погледнете како денеска изгледа Алекса Вега.

Алекса Вега

Алекса Вега

Алекса Вега

Алекса Вега

РЕКЛАМИ:
Loading...