Home ШОУ БИЗз Балкан Се сеќавате на Лидија Вукиќевиќ? Нејзините синови ќе ве полудат!

Се сеќавате на Лидија Вукиќевиќ? Нејзините синови ќе ве полудат!

1205
0
SHARE

Лидија Вукичевиќ е актерката која ја играше во скоро сите југословенски филмови, а ја паметиме како една од најубавите и најзгодните актерки.

Лидија денес има 53 години и се уште одлично изгледа, плус е горда мајка на двајца синови.

Актерката сподели фотографија од синовите Андреј и Давид, а под фотката напиша „Двете мои најголеми љубови“.

лидија и синовите

Фотографијата доби илјадници позитивни коментари од голем број на припаднички на понежниот пол од целиот регион.

лидија и синовите

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here