Home INFO Се шпекулира дека ова е новото момче на Северина (фото)

Се шпекулира дека ова е новото момче на Северина (фото)

реклама:G Natural

По разводот со Игор Којиќ, хрватската пејачка Северина се почесто е во друштво на својот долгогодишен пријател и соработник.

Станува збор за музичкиот продуцент Филип Милетиќ, со кого пејачката соработува веќе десетина години.

Се шпекулираше дека Филип пред извесен период поради Севе ја раскинал својата веридба, а несомнено е дека тие двајца се повеќе време поминуваат заедно.

Дали на повидок е нова љубовна врска или сепак станува збор за пријателство, останува да видиме.

РЕКЛАМИ: Hotel Premier Bansko ----------------------------------------------------