Home INFO Се смирија ли Цеца и Карлеуша? Еве што се случило

Се смирија ли Цеца и Карлеуша? Еве што се случило

15
реклама:Лето во Банско

Двете пејачки со години се скарани, а Јелена Карлеуша не пропушта во секоја прилика јавно да ја навреди Цеца и нејзиното семејство.

Тие водеа и судски спорови, но во последно време како да стивнаа кавгите и навредте.

Неодамна, Цеца Ражњатовиќ имала настап во Австрја, каде ја придружувале нејзната сестра Лидија, ќерката Анастасија и дечкото Богдан.

На враќање од Австрија, во бизнис класата во авонот се нашла и Карлеуша. Со оглед на тоа дека бизнис делот во авионите е многу мал, неизбежно било лутите ривалки да се сретнат.

Но за чудо, летот прошол неверојатно “тивко”, со оглед на фактот дека Карлеуша важи за темпераментна жена без влакна на јазкот.

По оваа случка се наметна прашањето дали можеби пејачките конечно ги закопале секирите?

РЕКЛАМИ:Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------