Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Седна и го покажа задникот: Кардашијан во танга!

Седна и го покажа задникот: Кардашијан во танга!

SHARE

Кортни Кардашијан многу пати досега не изненади со нејзиниот избор на облека, па така е и овој пат.

Реалити ѕвездата во Калабасас се појави во фармерки со низок струк и црно боди кое подоцна го покажа нејзиниот задник.

37-годишната Кортни изгледа не предвидела дека кога ќе седне задникот ќе биде во прв план, ама изгледа тоа не и пречи воопшто.

Таа дури објави фотографија на Снепчет од нејзината модна комбинација и задникот.

Кортни очигледно нема проблем со ова појавување.

РЕКЛАМИ:
Loading...