Home ШОУ БИЗз Мак сцена Сеирот продолжува – Дали ова е мисицата како матурантка?

Сеирот продолжува – Дали ова е мисицата како матурантка?

SHARE

Скоро една недела трае јавното исмејување на Деспина Царева, новинарката од Штип која е дел од финалистките за Мис на Македонија.

Сеирот на сметка на мисицата продложува и на социјалната мрежа Твитер, пишува Тв Пакет.

Овој пат твитерџиите објавија фотка од мисицата како матурантка.

Некои ја бранат тврдејки дека не е таа, други пак со сигурност велат дека ова сепак е Деспина, пишува порталот.

 

РЕКЛАМИ:
Loading...