Home ШОУ БИЗз Балкан Сека Алексиќ со провокативен стајлинг и без гаќички го најави концертот (фото+видео)

Сека Алексиќ со провокативен стајлинг и без гаќички го најави концертот (фото+видео)

SHARE

Сека Алексиќ го најави својот голем концерт во белградската арена кој е закажан за 14-ти април.

@stark_arena #sekaaleksic

A post shared by Seka Aleksić | Artist (@seka_aleksic) on

Преку Инстаграм пејачката објави промо фотографии за концертот, а нејзиниот сексипил ги привлече сите погледи.

Сека позира во црвен фустан кој со длабокото деколте ги истакна нејзините бујни гради.

@stark_arena #sekaaleksic

A post shared by Seka Aleksić | Artist (@seka_aleksic) on

Но, доколку ја погледнете целата фотографија ќе забележите дека Сека не носи гаќички, а високите шливоци на фустанот тоа го открија.

Пејачката на провокативен начин го најави концертниот спектакл.

❣️14.APRIL @stark_arena ❣️

A post shared by Seka Aleksić | Artist (@seka_aleksic) on