Home ШОУ БИЗз Балкан Сека Алексиќ вдоми уште едно куче: Погледнете ја преслатката фотографија

Сека Алексиќ вдоми уште едно куче: Погледнете ја преслатката фотографија

SHARE

Сека Алексиќ е позната по тоа што ги сака животните, а во нејзиниот дом пејачката има вкупно 10 домашни миленици.

Всушност до пред некој ден ја имаше оваа бројка, бидејќи пејачката спонтано реши да посвои уште едно куче, односно да го вдоми.

Сека одејќи на ревијата на нејзината пријателка го забележала малото кученце кое ја следело, а по завршување на шоуто истото ја чекало пред автомобилот.

Ова и го стопило срцето на пејачката, па решила да го земе кучето.

РЕКЛАМИ:
Loading...