Home INFO Секоја девојка и денес би ги носела: Ултра модерните костими за капење...

Секоја девојка и денес би ги носела: Ултра модерните костими за капење на Лејди Ди

реклама:hotel PREMIER

Поминаа 25 години од несреќната смрт на најомилената принцеза Дајана.

За стилот на Лејди Ди, какошто многумина ја нарекуваа сеуште се зборува, а дел од нејзините фустани често може да се забележат на аукција.

Да се потсетиме на сите костими за капење на Лејди Ди.

Од едноделни до дводелни бикини во интересни принтови, кои совршено ја истакнувале нејзината фигура и фит тело.

Дел од нејзините костими за капење би ги носеле и денес, погледнете.

РЕКЛАМИ: ----------------------------------------------------