Home ЗАБАВА Занимливости Секс снимка од принцот Вилијам и Кејт Мидлтон најбарана

Секс снимка од принцот Вилијам и Кејт Мидлтон најбарана

SHARE

Дистрибутерот на филмови за возрасни Vivid Entertainment, направил истражување кое покажа дека јавноста со задоволство би погледнала секси снимка од принцот Вилијам и Кејт Мидлтон, пренесува E online.

Секако овој филм никогаш не е снимен.

Ова го потврдија и од Vivid Entertainment:

„Ние знаеме дека шансите да ја добиеме нивната секси снимка е скоро невозможна“.

РЕКЛАМИ:
Loading...