Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Секси боб: Блејк Лајви ја скрати косата

Секси боб: Блејк Лајви ја скрати косата

SHARE

Блејк Лајвли ја започна промотивната турнеја за нејзиниот најнов филм „All I See Is You“.

30-годишната актерка се појави на прикажување на филмот и пресконференција во Холивуд.

Харизматичната ѕвезда блесна во бела креација од модната куќа Ралф и Русо, но најмногу внимание привлече нејзината коса.

Долгата руса коса на Блејк е минато, таа ја покажа секси боб фризурата, која и стои одлично!