Home ШОУ БИЗз Балкан Секси издание: Аделина Таири во џакузи по долна облека!?

Секси издание: Аделина Таири во џакузи по долна облека!?

SHARE

Аделина Таири моментално летува на убавиот грчки осторв Санторини, од каде секојдневно објавува фотографии.

????????

A post shared by AdelinaTahiri (@adelina_tahiri1) on

И додека пејачката е вистинска бикини инспирација, овој пат збуни многумина.

Аделина објави фотографија од џакузи во кое ужива во бикини кое наликува на долна облека.

Бикинито е буквално минијатурно па едвај ги крие интимните делови на пејачката.

Како ви се допаѓа?