Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Секси тоалета: Моника Белучи го „запали“ црвениот тепих

Секси тоалета: Моника Белучи го „запали“ црвениот тепих

SHARE

Откако ги воодушеви сите на црвениот тепих во Лос Анџелес, Моника Белучи тоа го направи и во француската престолнина.

53-годишната актерка на црвениот тепих во Париз се појави во светкава црвена тоалета, која го истакна нејзиниот сексипил иако беше закопчана „до грло“.

Мониика Белучи е вистински секс симбол!

РЕКЛАМИ: ---