Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Селена Гомез со голо стомаче прв пат по трансплантацијата на бубрег

Селена Гомез со голо стомаче прв пат по трансплантацијата на бубрег

712
0
SHARE

Селена Гомез пред неколку месеци имае трансплантација на бубрег, опреација чувана во тајност, со која ги изненади сите.

25-годишната пејачката сега се појави во Лос Анџелес, каде за прв пат го покажа голото стомаче.

Лузната од операцијата беше прекриена со ластикот од нејзината долна облека, иако рамниот стомак и згодното тело привлекоа повеќе внимание.

Инаку Селена беше фотографирана како оди на час по пилатес.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here