Home ШОУ БИЗз Балкан Семејна прослава: Цеца на роденден кај внуците (фото+видео)

Семејна прослава: Цеца на роденден кај внуците (фото+видео)

112
0
SHARE

Фолк дивата Цеца беше посебно расположена зошто близнаците на нејзината сестра Лидија го прославија 4-тиот роденден.

Целото семејство се собра за да го прослави роденденот, но изгледа дека другарчињата на Илија и Петар најмногу и се израдуваа на пејачката.

Danas nam je divan dan! Moji blizanci❤️❤️❤️❤️????

A post shared by CECA (@craznatovic_official) on

Цеца на роденденот направи и нешто што за неа е навистина ретко.

Таа заедно со нејзината ќерка Анастасија објави фотографии направени на Снеп Чет.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here