Home ШОУ БИЗз Балкан Северина го извади силиконот од усните (фото)

Северина го извади силиконот од усните (фото)

SHARE

Северина беше на ревија во Загреб, а нејзината фотографија предизвика лавина коментари.

Наводно пејачката ги извадила силиконите од устата.

Како што пишуваат хрватските медиуми, устата и има набори поради тоа што го извадила силиконот, па фановите и порачаа дека треба повторно да стави силикон.

Еден загрепски пластичен хирург за хрватските медиуми ја коментирал новата состоба на устата на Севе и вели:

„Веројатно станува збор за набор што е последица на вадењето на силиконот, кој може да се отстрани со нов естетски зафат. Но, за тоа треба да поминат од шест месеци до една година од вадењето на силиконот“.

РЕКЛАМИ:
Loading...