Home ШОУ БИЗз Балкан Северина ја потврди бременоста: „Ми се исполни сонот“

Северина ја потврди бременоста: „Ми се исполни сонот“

SHARE

Хрватската пејачка Северина во едно интервју открила зошто ја нема во јавноста, но и најави големи проекти.

„Мојата година беше одлична, мајчинска, семејна, пријателска, љубовна, полна со патувања, концерти.. Памтам само убави случувања и луѓе“.

„Уживам во семејниот живот со мојот син и сопругот. Имам голема поддршка од Игор кој има одлично сетило за музика и заедно дискутираме за песните кои ги слушам повеќе од година и кои ќе се најдат на мојот нов албум“, изјави пејачката.

РЕКЛАМИ:
Loading...