Home ШОУ БИЗз Балкан Северина навечер тајно одела во вилата на Горан Бреговиќ

Северина навечер тајно одела во вилата на Горан Бреговиќ

SHARE

Хрватската поп ѕвезда Северина (42) во Белград одржа два концерти за 50.000 евра.

По еден од настапите таа била снимена како среде ноќ влегува во вилата на познатиот музичар и композитор Горан Бреговиќ (64), пишува порталот 24сата.хр

Пејачката и композиторот не коментирале дали само се дружеле или повторно подговтуваат некоја музичка соработка.

Преку ден убавата Северина се шетала со продуцентот Филип Милети (33), поранешно момче на пејачката Ана Бебиќ, со која Северина го сними нејзиниот голем хит „Италијана“, додава порталот.

Северина и Горан Бреговиќ

РЕКЛАМИ:
Loading...