Home ШОУ БИЗз Балкан Северина се поднови со фустан од 4.000 евра

Северина се поднови со фустан од 4.000 евра

1914
0
SHARE

Северина на социјалните мрежи објави фотографија на која позира во цветен жолт фустан со потписот на „Гучи“.

Фустанот чини 3.930 евра, а е ден од новата пролетка колекција на брендот.

Dreaming… ???? #dress #gucci #volimstosevolimo #ljubavseljubavljuvraca #severina

A post shared by Severina Kojic (@severina) on

Истиот овој фустан пред Севе го носеше и Кејти Пери, а вие одлучете на која дама и стои поубаво.

???? FEELS VIDEO COMING IN 3 HOURS ????@calvinharris @pharrell @bigsean

A post shared by KATY PERRY (@katyperry) on

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here