Home INFO Шакира во друштво на познат холивудски актер! (фото)

Шакира во друштво на познат холивудски актер! (фото)

реклама:G Natural

По разделбата со славниот фудбалер Шике, Шакира заедно со своите деца се пресели во Мајами.

Таа ги изненади своите фанови со појавувањето на трка на Формула 1 во Мајами и тоа во присуство на холивудкиот актер Том Круз.

Пејачката пристигнала на настанот со својот син Милан кој возбудено ја следел трката.

Колумбијката во била видена со Том Круз а по неколкуте заеднички фотографии при доаѓањето, тие биле снимени и како разговараат во просторот на галеријата.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------