Home СПОРТ Фудбал Шампионско селфи на Работнички

Шампионско селфи на Работнички

SHARE

Фудбалерите на Работнички денес и се радуваа на освоената титула од домашното првенство.

На радоста на „романтичарите“ им немаше крај, кои направија и едно шампионско селфи.

Повеќе спорт на sportclub.mk

РЕКЛАМИ:
Loading...