Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Шарлиз Терон се здебели 15 килограми за новата улога

Шарлиз Терон се здебели 15 килограми за новата улога

SHARE

Шарлиз Терон за новата улога во филмот „Tully in Vancouver“ се здебели 15 килограми!

Во новиот филм таа игра мајка на три деца, која започнува врска со младата дадилка.

Според некои медиуми можно е крупната фигура на Терон да се должи и на посебен костум со протеза, но драматичната физичка промена е видлива.

шарлиз терон дебела

Се вели дека 41-годишната Шарлиз се здебелила од „глад“ за уште еден Оскар.

Само за потсетување, холивудска русокоса доби Оскар во 2004 година за улогата во филмот „Чудовиште“.

шарлиз терон дебела

шарлиз терон дебела

шарлиз терон дебела

РЕКЛАМИ:
Loading...