Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Шеги на нејзина сметка: Најинтересните твитови по породувањето на Бијонсе

Шеги на нејзина сметка: Најинтересните твитови по породувањето на Бијонсе

SHARE

Бијонсе и Џеј Зи станаа родители на близнаци, а Интернетот буквално гори по веста за приновата.

Твитер заедницата како и секогаш е една од најкреативните, па погледнете ја нивната реакција по породувањето на пејачката.