Home ШОУ БИЗз Мак сцена Шест месеци по породувањето: Катарина Ивановска во бикини!

Шест месеци по породувањето: Катарина Ивановска во бикини!

SHARE

Катарина Ивановска се породи пред шест месеци, а на свет го донесе синот Вања.

Неколку недели по породувањето моделот почна со вежбање со цел побрзо да се врати во форма.

Очиглдно напорното работење во фитнес сала и трчањето на Кеј се исплатеше, бидејќи Кики во бикини изгледа одлично.

Таа објави фотографија од одморот во Грција каде моментално одмара со синот Вања и момчето.

Кики не остава без зборови!