Home INFO Шок видео: Шакира очигледно мака мачела со свекрвата

Шок видео: Шакира очигледно мака мачела со свекрвата

реклама:Лето во Банско

Со месеци, во јавноста излегуваат детали поврзани со приватниот живот на пејачката Шакира и фудбалерот Пике.

Откако и двајцата ја потврдија разделбата, дознавме за аферата на Пике, за лошите односи на Шакира со нејзината свекрва.

И кога мислевме дека тоа е се, на соијалните мрежи се појави видео, на која мајката на долгогодишниот партнер на Шакира, Монсарет Бернебау, делува како да ја замолчува Шакира и се расправа со неа.
Разделбата на колумбиската пејачка Шакира и нејзиниот долгогодишен партнер, шпанскиот фудбалер Жерар Пике со месеци е главна тема во естрадните медиуми.

Имено, таа во еден момент ја фаќа Шакира за устата и и дава знак да замолчи, додека Пике, кој е во нивно друштво, воопшто не реагира на однесувањето на мајка му.

Фановите на латино ѕвездата се ужаснати од оваа постапка на Монсерат Бернабеу и остро ја критикуваат, коментирајќи дека физичкото насилство е неприфатливо.

Јавноста е разочарана и од Жерар Пике бидејќи не се потрудил да ја одбрани својата партнерка во тој момент.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------