Home INFO Шокантни тврдења за бракот на принцезата Дајана!

Шокантни тврдења за бракот на принцезата Дајана!

реклама:G Natural

Иако помина многу време од нејзината трагична смрт, деталите од приватниот живот на покојната принцеза Дајана се сеуште актуелни во јавноста. Особено што таа во јавноста сеуште важи за најомилен член од кралскотот семејство.

Нови детали доаѓаат од личните записи на принцезата, поточно од раговорите со кралскиот биограф, Ендру Мортон.

Информациите се однесуваат на втората бременост на Лејди Ди, за која таа кажала:

„Јас и Чарлс бевме многу многу блиски шест недели пред да се роди Хари. Тогаш одеднаш, се се уништи. Тој сакаше второто дете да ни биде ќерка, тој од секогаш сакал ќерка. Кога се породив првата реакција му беше – Ох боже! Машко е, па и со портокалова коса“.

Дијана ќе додаде дека Чарлс уживал во растењето на синовите, но тоа била клучната точка нивниот брак да почне да пропаѓа.

РЕКЛАМИ:Hotel Premier Bansko „ЛОТУЛС - МАКИТА ПРЕЗЕНТАЦИЈА“