Home ШОУ БИЗз Балкан Шокираше на Инстаграм: Го покажа голото меѓуножје (фото)

Шокираше на Инстаграм: Го покажа голото меѓуножје (фото)

SHARE

Нина Мориќ ужива да ја провоцира јавноста, а нејзината последна фотографија ја шокираше јавноста.

Таа позирала на подот од бањата каде изгледа како да е без свест.

Нина лежи на плочките, нозете и се потпрени на кадата, додека нејзиното меѓуножје е во прв план.

Се работи за несолена шега со која Нина ги прозива сите оние кои ја пласира приказната дека сакала да си ги пресече вените.

Иако во прв момент ги исплаши фановите на Инстаграм, таа подоцна објаснила дека се работи за обична шега.

„Пијалокот секогаш триумфира над злото. Барем вечерва победи. Луиџи Марио, носи ме во кревет“, напишала Нина во описот на фотографијата.

РЕКЛАМИ:
Loading...