Home ШОУ БИЗз Балкан Шокираше со изгледот: Јелена Карлеуша повеќе нема веѓи (фото)

Шокираше со изгледот: Јелена Карлеуша повеќе нема веѓи (фото)

SHARE

Јелена Карлеуша често ја менува бојата на својата коса, но овој пат реши да експериментира со бојата на веѓите.

Поточно пејачката ги бојадиса веѓите како и нејзината коса, во руса боја, па сега изгледа како буквално да нема веѓи.

Светлите веѓи ги изненадија сите, откако Карлеуша објави фотографија на Инстаграм.

По истата таа напиша – Албино!

Дали претера овој пат?

Albino ????

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

РЕКЛАМИ:
Loading...