Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Шпанска серија: The weeknd фатен со екс девојката на Џастин Бибер

Шпанска серија: The weeknd фатен со екс девојката на Џастин Бибер

SHARE

The Weeknd и Селена Гомез се разделија пред неколку месеци, а пејачката за само една недела и се врати на старата љубов, Џастин Бибер.

Но, очигледно и музичарот реши да продолжи понатаму и со својот избор да направи вистинска шпанска серија.

The Weeknd беше забележан како заминува од диско со екс девојката на Џастин Бибер, убавата Јована Вентура.

Двојката беше забележана и како се држи за рака.

Што навистина се случува останува да видиме во деновите кои доаѓаат.

РЕКЛАМИ:
Loading...