Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Што е следно!? Ким Кардашијан позира со канти за ѓубре

Што е следно!? Ким Кардашијан позира со канти за ѓубре

SHARE

Од почетокот на годината Ким Кардашијан постојно ја шокира јавноста со чудни фотосесии.

На Инстаграм објави неколку голи фотографии, за кои доби негативни критики, а фановите сметаат дека не и доликува на мајка на три деца.

Во новата фотосесија Ким не е гола, но таа е еднакво бизарна.

За „Фенди“ старлетата позира покрај брендирани канти за ѓубре.

Што е следно?