Home INFO Што мислите, дали си личат? Ова се браќата на Јелена Карлеуша

Што мислите, дали си личат? Ова се браќата на Јелена Карлеуша

SHARE

Малкумина знаат дека познатата пејачка Јелена Карлеуша има двајца браќа од вториот брак на нејзиниот татко.

Момците се викаат Иван и Никола Карлеуша, a јавноста не знае многу за нив.

Тие последен пат со пејачката се појавиле пред неколку години, кога таа правеше прослава по повод 10-годишнината од бракот со Душко Тошиќ.

РЕКЛАМИ:
Loading...