Home ЗАБАВА Што навистина се случува зад камерите на порно филмовите (фото+18)

Што навистина се случува зад камерите на порно филмовите (фото+18)

SHARE

Сигурно барем еднаш во животот сте погледнале филм за возрасни, но дали некогаш сте се запрашале како се изгледа зад камерите.

Француската фотографка, Софи Ебрард ги овековечи интимните моменти помеѓу снимањата на порно филмовите.

Нејзиниот фокус е на актерите и нивното однесување, погледнете ја изложбата насловена „It’s Just Love“.

РЕКЛАМИ:
Loading...