Home INFO “Што родив јас?” Лила шокирана од својот син

“Што родив јас?” Лила шокирана од својот син

SHARE

По повод денот на шегата, синот на водителката Лила Филиповска реши да се маскира на уникатен начин. На социјалните мрежи Филип објави фотографија на која е маскиран како макро, баш како оние од американските филмови.
Филип работи во ПР агенција, но очигледно крвта не е вода, тој одлично знае да го привлече вниманието на јавноста.
Уште како дете се појавуваше во неколку рекламни спотови, а неодама го видовме и во главна улога во спотот Булки на Владо Јаневски.
“Што родив јас”- се пошегува Лила на сметка на својот син објавувајки фотографија од Филип маскиран во макро.

Фото: принтскрин/Instagram
РЕКЛАМИ:
Loading...