Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Шварценегер заработи 3 милиони од реклама во која носи перика и изгледа...

Шварценегер заработи 3 милиони од реклама во која носи перика и изгледа како дебил (видео)

SHARE

Арнолд Шварценегер се согласи да глуми во нова реклама за пиво од која си заработи 3 милиони долари.

Екс гувернерот на Калифорнија се појавува во бели шорцеви, со руса перика на главата и игра пинг понг.

Рекламата која е направена во стилот на 80-тите го покажува Шварценегер како игра пинг понг, а тизерот кој беше пуштен пред финалето на NFL, предизвика многу критики на сметка на актерот.

Рекламата официјално ќе биде објавена на 2 февруари за време на Super Bowl.

РЕКЛАМИ:
Loading...