Home ШОУ БИЗз Балкан Силиконската кралица на вулгарен начин честиташе Велигден (фото)

Силиконската кралица на вулгарен начин честиташе Велигден (фото)

SHARE

Можеби ги намали силиконите на усните, но оние на градите останаа исти.

Токму со фотографија на која бујните гради се во прв план, српската силиконска кралица Сања Јојиќ го честиташе Велигден.

Таа на Фејсбук објави провокативна селфи фотографија на која нејзините гради буквално „претекуваат“ од градникот.

„Среќен празник на сите“, напиша Сања под фотографијата.

Нејзината објава предизвика негативни коментари на социјалните мрежи, а фановите сметаат дека е вулгарно и несоодветно вака да се честита Велигден.

РЕКЛАМИ:
Loading...