Home ШОУ БИЗз Балкан Синот на Аркан нуди четири милиони евра за ликвидација на Цеца!

Синот на Аркан нуди четири милиони евра за ликвидација на Цеца!

SHARE

Непријателството меѓу Цеца и Михајло, синот на Аркан од првиот брак добива нови размери.

Тој на социјалните мрежи објави статуси, на кои покрај навредите упатени на нејзина сметка, нуди и парична награда за оној ќе ја убие пејачката и ќе и ископа гроб.

„Нудам четири милиони евра, кој е заинтересиран да ја ликвидира Светлана Ражнатовиќ?“, стои во дел од статусот објавен на Фејсбук.

цеца и михајло

цеца и михајло

Сега за сега, нема реакција од Цеца, но во минатото таа неколку пати изјави дека по заканите од страна на Михајло ќе преземе заштитни мерки.

цеца плетенки

РЕКЛАМИ:
Loading...