Home ШОУ БИЗз Балкан Синот на Аца Лукас пропеа: Ова е неговата прва песна и спот...

Синот на Аца Лукас пропеа: Ова е неговата прва песна и спот (видео)

3483
0
SHARE

Пред неколку месеци, Аца Лукас изјави дека неговиот син Андреј тргнал по неговите стапки, и ја снимил својата прва песна.

Андреј за разлика од неговито татко се одлучил за хип-хоп музика, а неговата прва песна се вика „Миа бела“.

На YouTube беше објавен тизер за видеото, а за песната слободно може да се каже дека е новиот хит во најава.

Погледнете.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here