Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Синот на Мајкл Џексон фатен како пуши џоинт

Синот на Мајкл Џексон фатен како пуши џоинт

SHARE

Од неодамна наполни 18-години, а Принц Џексон веќе сака да му докаже на светот дека е големо момче.

Синот на Мајкл Џексон, беше забележан како пуши свиткана цигара додека беше на прошетка со неговото обезбедување и еден пријател.

Откако фотографиите се појавија во јавност, сите зборуваат дека Принц пушел џоинт, па има многу негативни коментари на негова сметка.

Многумина сметаат дека тоа не треба да го прави јавно, а од друга страна дел тинејџерите пишуваат дека е многу кул, но и дека тоа е цигара не џоинт.

Погледнете ги фотографиите и проценете сами.

принц џексон со џоинт

принц џексон со џоинт

принц џексон со џоинт

принц џексон со џоинт

принц џексон со џоинт

принц џексон со џоинт

принц џексон со џоинт

принц џексон со џоинт

принц џексон со џоинт

принц џексон со џоинт

РЕКЛАМИ:
Loading...