Home ШОУ БИЗз Балкан Сите дечковци на Цеца пред врската со Богдан (фото)

Сите дечковци на Цеца пред врската со Богдан (фото)

реклама:G Natural

Фолк дивата Цеца секогаш се труди да го зачува од јавноста нејзиниот приватен живот и да открива толку колку што смета дека е доволно.

Низ годините популарност, максимално се труди да извбегнува скандали, но со оглед дека секогаш е интересна за јавноста, постојано ја следат будните очи на таблоидните новинари.

Пред да се омажи, но и откако го загуби сопругот, Цеца низ годините се трудеше вешто да ги прикрие своите љубовни врски и партнери.

Но сепак медиумите успеваа секогаш да и ги откријат мажите на фолк пејачката Цеца Ражнатовиќ.

Ова е листата на партнерите на Цеца со кои таа имала врска до сега:

-во првата ретро група се Владан Лукиќ, Дејан Марјановиќ Шабан, Хајрудин Харо Самарџиќ, Жељко Ражнатовиќ Аркан..

-ова е втората серија на млади момци по бракот со Аркан а тоа се Владимир Вуксановиќ, Владимир Цветковиќ, Александар Јововиќ, Богдан Срејовиќ.

БОНУС ВИДЕО:
ТОП 3 ИНСТА: Брутално секси Сандра Африка жари и пали со секој нов пост

РЕКЛАМИ: Hotel Premier Bansko ----------------------------------------------------