Home INFO Сите ги оставија без зборови: Шокантни тврдења за бракот на принцезата Дајана...

Сите ги оставија без зборови: Шокантни тврдења за бракот на принцезата Дајана и принцот Чарлс!

SHARE

Во јавноста се појавија шокантни тврдења за бракот на принцезата Дијана и принцот Чарлс, кој сите ги оставија без зборови.

Информациите доаѓаат од личните записи на принцезата, поточно од раговорите со кралскиот биограф, Ендру Мортон.

Последните информации се однесуваат на втората бременост на Лејди Ди, за која таа кажала:

„Јас и Чарлс бевме многу многу блиски шест недели пред да се роди Хари. Тогаш одеднаш, се се уништи. Тој сакаше второто дете да ни биде ќерка, тој од секогаш сакал ќерка. Кога се породив првата реакција му беше – Ох боже! Машко е, па и со портокалова коса“.

Дијана ќе додаде дека Чарлс уживал во растењето на синовите, но тоа била клучната точна нивниот брак да почне да пропаѓа.

РЕКЛАМИ:
Loading...