Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Сите гледаа во Бела Хадид: Моделот ги покажа гаќите на црвениот тепих...

Сите гледаа во Бела Хадид: Моделот ги покажа гаќите на црвениот тепих во Кан

SHARE

Синоќа во Кан започна 70-тото јубилејно издание на Канскиот филмски фестивал.

На црвениот тепих зачекорија едни од најголемите ѕвезди моментално.

Дел од нив блеснаа во своите креации, а дел имаа проблеми и непријатни моменти на црвениот тепих.

Помеѓу оние кои доживеаа моден гаф беше и Бела Хадид.

Ѕвездата се појави во нежно розев фустан со висок шлиц, кој ги откри нејзините гаќички.

Во обидот да се поздрави со Сузан Сарандон, Бела покажа многу повеќе.