Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Сите модни комбинации: Рита Ора се пресоблече 12 пати на МТВ ЕМА...

Сите модни комбинации: Рита Ора се пресоблече 12 пати на МТВ ЕМА 2017

587
0
SHARE

Рита Ора беше главна ѕвезда на МТВ ЕМА 2017.

Пејачката се покажа одлично во улогата на домаќинка на настанот, а ги покажа и своите водителски способности.

Сепак она што привлече највеќе внимание беше нејзиното појавување, односно 13-те аутфити кои ги покажа пејачката.

Рита се појави во бањарка, се пресоблече во неколку гламурозни тоалети, а настапи и во бициклистички.

Погледнете што се носеше пејачката синоќа во Лондон.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here