Home ШОУ БИЗз Балкан Сите паднаа во транс: Цеца и Вељко запеаа заедно (видео)

Сите паднаа во транс: Цеца и Вељко запеаа заедно (видео)

SHARE

Светлана Ражнатовиќ – Цеца од неодамна го прослави својот 44-ти роденден на кој присуствуваа нејзините пријатели и роднини.

Фолк дивата и на својот роденден се фати за микрофонот, а во пеењето и се придружи и нејзиниот син Вељко.

Цеца отпеа песна од Оливер Мандиќ заедно со Вељко.

Како изгледаше тоа, погледнете во продолжение.

Najljepši moji ????????❤ @craznatovic_official @aceisb4ck #ceca #cecaraznatovic

A post shared by ????Svetlana Ceca Ražnatović???? (@ceca_fp) on