Home ШОУ БИЗз Мак сцена Сите погледи кон бујното деколте: Тамара Тодевска во бикини!

Сите погледи кон бујното деколте: Тамара Тодевска во бикини!

SHARE

Тамара Тодевска моментално ужива на семеен одмор во Грција, од каде секојдневно објавува фотографии на Инстаграм.

#happynessoverload ❤️

A post shared by Tamara Todevska (@tamaratodevska) on

И додека цело внимание го има Хана и нејзините лудории на плажа, пејачката објави и фотографија во бикини.

#krofna ❤️

A post shared by Tamara Todevska (@tamaratodevska) on

Тамара направи селфи во зелен костим за капење кој го истакна нејзиното бујно деколте.

Сите погледи овој пат отидоа во градите на пејачката.

????????????????

A post shared by Tamara Todevska (@tamaratodevska) on

РЕКЛАМИ:
Loading...