Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Сите погледи во нејзините гради: Ким Кардашијан на ревијата на Кание Вест

Сите погледи во нејзините гради: Ким Кардашијан на ревијата на Кание Вест

166
0
SHARE

Ким Кардашијан вчера ги привлече сите погледи со појавувањето на модната ревија на Кание Вест за најновата сезона на Yeezy.

Старлетата од глава до пети беше облечена во колекцијата на нејзиниот сопруг, а овој пат се одлучи за тренерки, маичка и јакна.

Ова немаше да биде толку впечатлива комбинација доколку Ким не заборави да облече градник.

Градите, но и брадавиците на старлетата беа во прв план.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here