Home ЗАБАВА Tv + Reality Сите зборуваат за Тамара, но Тина е вистинска бомба: Погледнете ги нејзините...

Сите зборуваат за Тамара, но Тина е вистинска бомба: Погледнете ги нејзините секси фотографии

SHARE

Додека нејзината сестра Барбара е прогласена за најголемата заводничка во куќата на „Големиот брат“, Тина Шегетин е нешто повеќе повлечена.

Иако гледачите очекуваа дека ќе започне романса со македонскиот претставник во ова реално шоу, Дарко, Тина во еден момент заклучила дека тој се плаши да го каже своето мислење и малку се оладила.

Барбара од почетокот на шоуто го привлекува целото внимание, иако и Тина е подеднакво секси.

Ова го докажуваат провокативните фотографии кои ги објавува на социјалните мрежи.

A photo posted by Tina Segetin (@tinasegetin) on

Причината за тоа е нејзината повлеченост, која и самата ја истакна за време на влегувањето во шоуто.

И покрај ова, сестрите се прилично слични, имаат исто друштво (во кое е и Сораја) и излегуваат на исти места.

Иако се држат до тоа дека една на друга не смеат да си превземат момче, тоа правило за останатите работи, како облека, обувки и шминка не важи.

A photo posted by Tina Segetin (@tinasegetin) on

Тие делат и заедничка љубов кон украсување на телото, па така Тина ими пирсинг на идентични места како и Барбара, а ќе истетовира и иста тетоважа каква што има нејзината постара сестра – датумот на раѓање на нивното куче.

Тина исто така ги наполнила усните и планира да стави силикони во градите, баш какои нејзината сестра.

Тврди дека сака „луди“ мажи и важно и е избраникот на нејзиното срце да биде малку чуден.

A photo posted by Tina Segetin (@tinasegetin) on

A photo posted by Tina Segetin (@tinasegetin) on

A photo posted by Tina Segetin (@tinasegetin) on

A photo posted by Tina Segetin (@tinasegetin) on

Summertime sadness 😥

A photo posted by Tina Segetin (@tinasegetin) on

РЕКЛАМИ:
Loading...