Home СПОРТ Фудбал СКАНДАЛ: Дали ждрепката во Лигата на шампионите била наместена?

СКАНДАЛ: Дали ждрепката во Лигата на шампионите била наместена?

SHARE

Во седиштето на УЕФА, Нион, беше одржана ждрепката за осминафиналето во Лигата на шампионите.

Беа формирани неколку силни и квалитетни натпревари, Арсенал-Барселона, ПСЖ-Челзи, Јувентус-Баерн Минхен, како и Рома-Реал Мадрид.

Скоро секоја година се појавува видео запис каде што има сомнение за нерегуларност за извлекување на малите топчиња.

Повеќе на: sport365.mk

РЕКЛАМИ:
Loading...