Home ЗАБАВА Tv + Reality Скандал во „Јас имам талент“: Натпреварувачот се соблече гол, цело студио вриштеше...

Скандал во „Јас имам талент“: Натпреварувачот се соблече гол, цело студио вриштеше (видео)

SHARE

„Скандал. За мене ова е скандал“, беше коментарот на Раста кога еден од натпреварувачите во шоуто „Јас имам талент“ се соблече гол на сцената.

Тој моментално го има најгледаниот настап до сега во шоуто, но за жал неговата смелост не го однесе во вториот круг.

Единствено Ана Николиќ му даде „ДА“ на натпреварувачот кој не продолжи понатаму.